site stats
Çeviri Dükkanı Telefonu

Türkçe İngilizce Çeviri

Türkçe İngilizce Çeviri ve Gelecek

Türkçe İngilizce Çeviri

Gelecek için Türkçe İngilizce Çeviri

Her geçen gün daha da küresel bir köy haline gelen dünyada, Kadıköy ile Arnavutköy arasında ya da Hakkari ile Edirne arasında kalmak istemeyen şirketlerin öncelikli olarak yapması gereken elbette ki yurtdışına açılmaktır. Bu kararı alan bir şirketin, piyasa araştırması ve hedef ülke seçimi arefesinde bile ilk karşılaşacağı ilk sorun dil sorunu olacaktır.

Şayet mevcut sınırlar sizi tatmin etmiyorsa, sunduğuz hizmetlerin ve ürünlerin detaylı bir şekilde anlatılması için, çalışmayı düşündüğüz tüm ülkeler için o dile son derece hakim kişileri bünyenizde çalıştırmaya başlamalısınız. Burada dikkat edilecek bir diğer husus, bu kişilerin aynı zamanda yaptığınız işe de hakim olmasıdır. Ancak hem tam olarak sizin işinizi bilen hem de o işi yabancı bir dilde de yürütebilecek kişiler sayısının çok olmadığı kısa zamanda fark edilecektir.

Bu durumda mevcut personelinizi ilgi dilde son derece iyi eğitim veren kurslara yazdırmalı ve öğrenim sürecinin tamamlanmasını beklemelisiniz. Tahmin edileceği üzere bu hem ekonomik olarak hem de zaman maliyeti açısından pek hesaplı ve hızlı bir çözüm olmayacaktır.

Türkçe İngilizce Çeviri ile Türkiye'den Dünyaya

Türkçe İngilizce çeviri ile başlamak

Çalışanlarınızın hayli uzun sürecek eğitimini beklemek yerine, zaten yıllardır Türkiye'de üretilen ürün ve katma değerli hizmetleri yurtdışına sunmakta tecrübeli çeviri bürolarını tercih edebilirsiniz. Bu ekonomik olarak daha az maliyetli olduğu gibi zaman açısından da size avantaj sağlayacaktır.

Bir diğer pratik çözüm ise, global dünyanın ortak dili haline gelmiş olan İngilizceyi seçmek olacaktır. Zira çalıştığınız/çalışacağınız ülkelerin hemen hepsinde yani mavi gezegenimizin neredeyse tamamında İngilizce standart olarak ikinci dil konumunda. Geriye kalan ve İngilizcenin 2. sırada yer alamadığı ülkelerde ise zaten ana dil olarak İngilizce konuşulmakta ;)

Son tahlilde, Türkçeden İngilizceye çeviri hizmeti almak en pratik çözüm olarak durmakta.
O halde yeni soru şu: Hangi tercüme bürosu seçmek lazım?

Bu sorunun cevabı ise gayet net: Çeviri Dükkanı gibi profesyonel bir çeviri firması ile çalışmalısınız.Dr.Kemal Akgüder Cad. Kurukaya Sk. Koç Apt. No:5/B - Bostancı / İSTANBUL
444 0 671 | +90 216 362 6 362 | +90 216 362 6 369
visa master american express